URODA

Endermologie

Zabiegi Endermologie w „Bądź Piękna”

Ciało i sylwetka
Jędrniejsze i zdrowsze ciało bez wysiłku i wyrzeczeń!

„Ciało i sylwetka” to rodzina specjalistycznych zabiegów modelujących i korygujących.
Stosujemy je do likwidacji cellulitu, rozstępów i luźnej skóry, do wspomagania leczenia blizn pooperacyjnych i poporodowych, oparzeń i obrzęków.
Zabiegi wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn i złogów, regulację płynów i łagodzą ból. Stosujemy je również dla
relaksu i odnowy biologicznej po wysiłku – idealne dla sportowców.

Endermologia ujędrnia i modeluje sylwetkę – można utracić od kilku do kilkunastu centymetrów w obwodzie, a redukcja tkanki tłuszczowej jest możliwa nawet w miejscach, z których nie można się jej pozbyć za pomocą ćwiczeń. 

Twarz – naturalny lifting
Gładka i świetlista cera od ręki!

Zabieg Endermologie twarzy i szyi to delikatny i skuteczny drenaż limfatyczny, a jednocześnie przyjemny i relaksujący masaż.
Jest nieoceniony w przypadku zaburzeń funkcjonowania skóry, u podłoża których leży stres.

Dzięki intensywnej stymulacji skóry twarzy i szyi następuje jej napięcie i wygładzenie, przez co uzyskujemy redukcję niedoskonałości oraz zmniejszenie głębokich zmarszczek, cieni i bruzd, co daje efekt naturalnego liftingu.

Efekt Endermologii twarzy jest już widoczny po jednym zabiegu. Dlatego zabieg polecany jest także przed „specjalnymi wyjściami” – Beauty Express!

Dekolt i biust
Odmłodzony, jędrny, gładki biust i dekolt!

Innowacyjna metoda LIFT6 znacznie poprawia wygląd i kształt dekoltu, co podobnie jak przy liftingu, daje widoczny efekt odmładzający.

Zabieg poprawia cyrkulację krwi i limfy, stymuluję odnowę komórkową, dotlenia, odżywia oraz usprawnia usuwanie toksyn, uelastycznia i wzmacnia wiązadła podtrzymujące biust.

ENDERMOLOGIA JEST SKUTECZNA

Na czym to polega?

Innowacyjna metoda Endermologie polega na połączeniu podciśnienia z równoczesnym mechanicznym masażem fałdy skórnej. Masaż jest wykonywany specjalistycznym urządzeniem, wyposażonym w kilkadziesiąt programów, w tym do zwalczania cellulitu, do likwidacji złogów tłuszczowych, do likwidacji luźnej skóry oraz do stosowania po operacjach plastycznych i liposukcji. Masaż jest wykonywany przez specjalnie zaprojektowany kostium, który chroni skórę przed mechanicznymi uszkodzeniami, zapewnia optymalne efekty i komfort podczas zabiegu. 

Dzięki intensywnej stymulacji skóry zabiegi endermologii powodują odblokowanie układu limfatycznego, przyśpieszenie przemiany materii, oczyszczenie organizmu z toksyn i nadmiaru płynów.  W efekcie organizm zwiększa swoją zdolność do spalania zbędnych kilogramów, a skóra staje się jędrna i gładka.

Widoczne efekty można zaobserwować już po 7-8 zabiegach, a w przypadku programów dla twarzy – BeautyExpress – od razu po jednym zabiegu. 

Promocje & Pakiety 

Pakiet Srebrny

1 x 10 zabiegów - oszczędzasz 20% 

10 zabiegów "Endermologie ciało i sylwetka" lub
10 zabiegów "Endermologie twarz - naturalny liftiing" lub
10 zabiegów "Endermologie biust i dekolt"

1500 zł

Pakiet Złoty

1 x 20 zabiegów - zyskujesz 30%

20 zabiegów "Endermologie ciało i sylwetka"  lub
20 zabiegów "Endermologie twarz - naturalny liftiing" lub
20 zabiegów "Endermologie biust i dekolt"

2600zł

Pełny cennik

Sprawdź ceny pojedynczych zabiegów i wszystkich usług 

URODA

Endermologie